Biedrības dibināšana

  • Posted by: notre

Izvērtējot uzņēmēju vājo aktivitāti digitālajā mārketingā, kā arī izpētot Latvijas mazo un vidējo uzņēmumu zināšanas un izpratni par to, tika nolemts dibināt biedrību ar mērķi uzlabot esošo situāciju. Tā nu 2-18.gada janvārī nolemts dibināt Digitālās izaugsmes biedrību.

Esam definējuši mūsu mērķus:

  1. Veicināt Latvijas mazo un vidējo uzņēmēju izpratni par digitālo mārketingu un ieviest digitālās tehnoloģijas uzņēmumu ikdienā, uzlabojot produktivitāti un paātrinot uzņēmumu izaugsmes iespējas savā biznesa nozarē.
  2. Pētīt, izzināt un apgūt jaunākās digitālās tehnoloģijas, aplikācijas un sociālo tīklu risinājumus, kā arī pašiem izstādāt jaunus digitālos risinājumus, lai palīdzētu tos ieviest mazajiem un vidējiem uzņēmumiem Latvijā, tādējādi veicinot to attīstību un izaugsmi Latvijas biznesa vidē.
  3. Apmācīt jaunus speciālistus digitālajā un sociālo tīklu mārketingā, WordPress platformas mājas lapu izstrādē un dažādu aplikāciju lietošanā, lai kopīgi ar tiem nodotu šīs zināšanas uzņēmējiem Latvijā, sniedzot konsultācijas un rīkojot izglītojošus seminārus.
  4. Iespēju un pieejamo resursu robežās, izstrādāt un ieviest bezmaksas digitālos risinājumus nevalstiskām organizācijām, sociāli atbildīgiem uzņēmumiem un projektiem Latvijā.
Author: notre

Atbildēt